אודות גַּל עֵינַי

גַּל עֵינַי הינה עמותה ללא מטרות רווח, המוקדשת להפצת והוראת יהדות ופנימיות התורה – הקבלה והחסידות – לכל המעוניין להכירה ולהתעמק בה. באמצעות ספרים, שיעורים, פרשת השבוע, סמינרים ודיסקים, מבקשת עמותת גַּל עֵינַי להביא את אוצרותיה הפנימיים של תורת ישראל לכל אחד ואחת, באופן הנוגע לחיינו, כפרטים, כיהודים וכבני אדם.

העמותה הוקמה לפני קרוב לשלושים שנה על ידי הרב יצחק גינזבורג שליט"א, חסיד חב"ד ומחשובי מורי הקבלה והחסידות בדורנו. בשיעוריו ובספריו חושף הרב גינזבורג עומקים חדשים ובלתי-מוכרים בתחום פנימיות התורה, וכן מאיר ומבאר באמצעותה שלל נושאים הלקוחים מעולם ה'חול' – ממדע ועד אמנות, מפסיכולוגיה ועד חינוך.

הביטוי "גַּל עֵינַי" לקוח מהפסוק "גַּל עֵינַי וְאַבִּיטָה נִפְלָאוֹת מִתּוֹרָתֶךָ" (תהלים קיט, יח), המופיע גם בלוגו העמותה. הפסוק הוא תפילה לבורא עולם שיסיר את הגולל המכסה את עינינו, על מנת שנזכה לחזות בסודות המופלאים של התורה.  

אודות האתר

האתר מנוהל בידי תלמידי הרב. כל המאמרים באתר מבוססים על ספריו ושיעוריו של הרב גינזבורג אך נכתבו בידי התלמידים. 

ליצירת קשר והפניית בקשות או שאלות, ניתן לשלוח מייל ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

למידע מוקלט על שיעורים בזמן הקרוב חייגו 03-9607117 והמתינו לתא הקולי.

לחנות האתר | לרכישת מוצרים דרך הטלפון: 1-700-700-966

הרשמו לקבלת עדכונים על המתחדש באתר

המנויים לרשימה זו מקבלים ניוזלטר מעוצב בערך אחת לשבועיים, ובו עדכון על מאמרים ותכנים חדשים באתר. 

 

הרשמו לרשימת התפוצה "הרב יצחק גינזבורג - שיעורים והתוועדויות"

המנויים לרשימת תפוצה זו מקבלים עדכונים שוטפים על שיעורים והתוועדויות שמוסר הרב גינזבורג, וכן סיכומים מוקלדים של כל שיעור. 

דואר אלקטרוני *
שם

קישורים

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION