הרב יצחק גינזבורג

הרב יצחק גינזבורג נולד בשנת תש"ה (1944) במיסורי, ארה"ב, ובשנת תשכ"ה עלה לארץ ישראל. הוא למד בישיבות בניו-יורק ובירושלים, וזכה לקבל מתורתם של גדולי ישראל. בשנת תש"ל החל ללמד במסגרות שונות.

ידיעותיו המפליגות של הרב גינזבורג בכל תחומי התורה, לצד היכרותו המעמיקה עם תחומי המתימטיקה, המדע, הפילוסופיה והמוזיקה, איפשרו לו לחבר את חכמת התורה עם מגוון נושאים השייכים לתרבות המודרנית – כגון מדע, פסיכולוגיה, אמנות, רפואה ועוד. כל אחד משיעוריו וספריו הוא מלאכת מחשבת של התבוננות מעמיקה, השמה את האצבע על הנקודות המהותיות ביותר בנושא הנלמד, ומאירה אותו מכל צדדיו באור פנימיותה התורה.

הרב גינזבורג הוא מחברם של למעלה משמונים ספרים בעברית ובאנגלית, שבהם נפרשת שיטתו הייחודית בביאור הקבלה והחסידות. כמה מספריו תורגמו לצרפתית, רוסית וספרדית. מבין ספריו: להפוך את החשך לאור: פסיכולוגיה וקבלה, אהבה: צמיחת הקשר בין איש ואשה, הנפש, ברית הנישואין, מבוא לקבלת האר"י, גוף נפש ונשמה, נפש בריאה, תיקון המדינה, ועוד. לצד היצירה שבכתב הלחין הרב מאות ניגונים מקוריים, של דבקות, געגועים ושמחה חסידית. ניתן למצוא את הספרים, הדיסקים ועוד בחנות האתר

למעוניינים להצטרף לרשימת הדיוור השוטפת של תמלילי כל השיעורים שהרב מוסר, כולל עדכונים על שיעורים חדשים, נא לשלוח בקשה ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION